کانکس ثابت

کانکس ثابت

 

کانکس ثابت بدون چرخ مستقر بر روی فونداسیون

کانکس ثابت به کانکس هایی گفته می شود که در یک محل ثابت باشند و تا چندین سال نیاز به جابجایی نداشته باشند این نوع کانکس ها به علت ثابت بودن پروژه در یک محل ثابت قرار گرفته و جابجایی آنها کمتر اتفاق می افتد و معمولا این کانکس ها بر روی فوندانسیون قرار می گیرند و ابعاد این کانکس ها بیش از ۴۰ متر مربع می باشند.

کانکس های ثابت معمولا برای کمپ های کارگری ، رستوران ، نماز خانه ، فروشگاه ، مدرسه ، بایگانی اسناد ، درمانگاه ، انبار ، کتابخانه و … مورد استفاده قرار می گیرند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این مطلب با کانکس اسکان سپهر در تماس باشید.

 

انواع کانکس کانکس ,ثابت ,باشند ,کانکس ثابت

مشخصات

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاورین املاک تهران دوربین مدار بسته آموزش قیمت نصب اتحاد انجمن های علمی ساخت و قیمت اسکلت فلزی | گروه صنعتی آونگ fun-troll نصب و تعمیرتخصصی انواع کولر گازی و برد wosondentaldte پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان دانلود اهنگ مرتضی جوان جوونیمو دادم ب خلاصه پس از باران قسمت آخر خلاصه سریال دیوانه در کلاس درس دانشگاه اتفاقی وحشتناک برای 3 دختری که مجردی به جنگلهای شمال رفته بودن دانلود اهنگ جسی نایت با لینک مستقیم دانلود اهنگ یادتو جان دلم حال بدم غرق نمازم کرد تفاوت فرهنگ ما با قديم دانلودرایگان تلگرام طلایی برای اندرویدپایین مرتضی جعفرزاده رفاقت مدل لباس ماکسیرا