کانکس اتاق انتظار

ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

کانکس انتظار : در بسیاری از مجموعه ها علاوه بر مراجعین و افراد اصلی درون مجموعه ، همراهان و خویشاوندان آنها نیز به آن مکان مراجعه می کنند. این مورد بسیار در مدارس ابتدایی ، پادگان های آموزشی و بیمارستان ها به چشم می خورد.

 

اکثر این مجموعه ها با خرید کانکس اتاق انتظار یا سالن ملاقات سعی در تامین فضایی درخور مراجعین و فرآهم آوردن رفاه ایشان می کنند.آنچه در ادامه این مطلب به آن خواهیم پرداخت ، چند نکته درباره انواع کانکس اتاق انتظار ، شرایط و ویژگی ها و استاندارد های مورد نیاز جهت طراحی و ساخت آن می باشد.

 

 

 

 

ویژگی های کانکس اتاق انتظار

 

 

از لحاظ فرم و ظاهر و همچنین ابعاد ، کانکس انتظار بسته به سازمان و محل بهره برداری و همچنین تعداد مراجعاتی که در طول روز در آن حضور پیدا می کنند  متفاوت است و حتی در مجموعه هایی که با کودکان مرتبط  می باشد ممکن است  از رنگ ها و طرح های فانتزی بیشتری استفاده گردد.

 

اما فارغ از موارد ذکر شده یک کانکس اتاق انتظار باید دارای جداره های شیشه ای بزرگ مانند کانکس فانتزی جهت دید مناسب به فضای بیرون ، سیستم سرمایش و گرمایش جهت تامین دمای معمولی  فضای داخلی  ، نورپردازی مناسب و  داشتن تعداد کافی صندلی برای نشستن مراجعین نیز باشد.

 

 

 

کانکس انتظار | کانکس | قیمت کانکس | کانکس پیشرفته | کانکس اتاق انتظار | کانکس سالن انتظار

 

 

 

 

 

کانکس اتاق انتظار سرویس بهداشتی

 

 

حدالمکان در نزدیکی کانکس باید سرویس بهداشتی برای استفاده عموم و در داخل سازه نیز تجهیزات مختصری برای پذیرایی وجود داشته باشد که نصب یک آبسردکن نمونه حداقلی از آن است.کاربرد کانکس اتاق انتظار در برخی مجموعه ها مانند مدارس ابتدایی خوانواده ها همراه کودکانشان به مدرسه می آیند و تا پایان ساعات کلاس ها برای برگرداندن کودکشان در محل می مانند بخصوص اگر مدرسه استسنایی برای کودکان باشد نیازمی باشد که خانواده ها در آنجا حضور داشته باشند  تا در ساعات زنگ تفریح به امور کودکشان رسیدگی شود.

 

 

 

این کار مستم فضایی می باشد که در سرمای زمستان و گرمای تابستان والدین در آن مستقر گردند.کانکس دقیقا در چنین مواردی کاربرد داشته البته در شرکت هایی که مراجعه کنندگانی  نیز دارند که باید تا زمان انجام کارشان  منتظر شوند یا موارد مشابه مانند مثال مدرسه که در ابتدا شرح داده شد مانند پادگان های آموزشی یا مجموعه های ورزشی نیز جز موارد کاربرد کانکس اتاق انتظار یا سالن ملاقات هستند.

 

 

 

https://www.torgi.gov.ru/forum/user/profile/704662.page


انواع کانکس کانکس ,اتاق ,کاربرد ,مدرسه ,داشته ,سالن ,کانکس اتاق ,اتاق انتظار ,کانکس انتظار ,کاربرد کانکس ,سرویس بهداشتی

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات


کسب درآمد

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانلود آهنگ گروه هنری بازیگران صحنه پهله چاپ دیجیتال دی وی دی و سی دی قفلگذاری تخصصی دانلود آهنگ جدید دهکده جهانی بازی کامپیوتر به وبلاگ آوای خوزستان خوش آمدید پوچ سایت ادبی شهید رابع استهبان اموزش و مطالب قلم سرا جواب صفحه 56 فارسی هفتم دانلودآهنگ پشیمونم احلام آرامگاه کیان ایرانی کجاست؟ ﺗﻠﮕﺮﻡ ﻫﺎﻳﻲ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﻛﺎﺭ 3.2.5 چگونگی دریافت.لاله.کارت انشا طنز در مورد فرود امدن فضا پیما رو کره ماه طنز اهنگ توچینو پاسخ نامه کلیدی ازمون 6بهمن96 -Han.Yeo.Reums.Memory. نمونه سوال کار ودانش اموزش پرورش درس الگو ساز با رایانهموزش پرورش