کانکس اتاق انتظار

کانکس انتظار : در بسیاری از مجموعه ها علاوه بر مراجعین و افراد اصلی درون مجموعه ، همراهان و خویشاوندان آنها نیز به آن مکان مراجعه می کنند. این مورد بسیار در مدارس ابتدایی ، پادگان های آموزشی و بیمارستان ها به چشم می خورد.

 

اکثر این مجموعه ها با خرید کانکس اتاق انتظار یا سالن ملاقات سعی در تامین فضایی درخور مراجعین و فرآهم آوردن رفاه ایشان می کنند.آنچه در ادامه این مطلب به آن خواهیم پرداخت ، چند نکته درباره انواع کانکس اتاق انتظار ، شرایط و ویژگی ها و استاندارد های مورد نیاز جهت طراحی و ساخت آن می باشد.

 

 

 

 

ویژگی های کانکس اتاق انتظار

 

 

از لحاظ فرم و ظاهر و همچنین ابعاد ، کانکس انتظار بسته به سازمان و محل بهره برداری و همچنین تعداد مراجعاتی که در طول روز در آن حضور پیدا می کنند  متفاوت است و حتی در مجموعه هایی که با کودکان مرتبط  می باشد ممکن است  از رنگ ها و طرح های فانتزی بیشتری استفاده گردد.

 

اما فارغ از موارد ذکر شده یک کانکس اتاق انتظار باید دارای جداره های شیشه ای بزرگ مانند کانکس فانتزی جهت دید مناسب به فضای بیرون ، سیستم سرمایش و گرمایش جهت تامین دمای معمولی  فضای داخلی  ، نورپردازی مناسب و  داشتن تعداد کافی صندلی برای نشستن مراجعین نیز باشد.

 

 

 

کانکس انتظار | کانکس | قیمت کانکس | کانکس پیشرفته | کانکس اتاق انتظار | کانکس سالن انتظار

 

 

 

 

 

کانکس اتاق انتظار سرویس بهداشتی

 

 

حدالمکان در نزدیکی کانکس باید سرویس بهداشتی برای استفاده عموم و در داخل سازه نیز تجهیزات مختصری برای پذیرایی وجود داشته باشد که نصب یک آبسردکن نمونه حداقلی از آن است.کاربرد کانکس اتاق انتظار در برخی مجموعه ها مانند مدارس ابتدایی خوانواده ها همراه کودکانشان به مدرسه می آیند و تا پایان ساعات کلاس ها برای برگرداندن کودکشان در محل می مانند بخصوص اگر مدرسه استسنایی برای کودکان باشد نیازمی باشد که خانواده ها در آنجا حضور داشته باشند  تا در ساعات زنگ تفریح به امور کودکشان رسیدگی شود.

 

 

 

این کار مستم فضایی می باشد که در سرمای زمستان و گرمای تابستان والدین در آن مستقر گردند.کانکس دقیقا در چنین مواردی کاربرد داشته البته در شرکت هایی که مراجعه کنندگانی  نیز دارند که باید تا زمان انجام کارشان  منتظر شوند یا موارد مشابه مانند مثال مدرسه که در ابتدا شرح داده شد مانند پادگان های آموزشی یا مجموعه های ورزشی نیز جز موارد کاربرد کانکس اتاق انتظار یا سالن ملاقات هستند.

 

 

 

https://www.torgi.gov.ru/forum/user/profile/704662.page


انواع کانکس کانکس ,اتاق ,کاربرد ,مدرسه ,داشته ,سالن ,کانکس اتاق ,اتاق انتظار ,کانکس انتظار ,کاربرد کانکس ,سرویس بهداشتی

مشخصات

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی خرید راحت تجهیزات رستوران معرفی گل و گیاه سیکو، سینمای آنلاین تو موزیک 68 پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان فیلم و سریال سایت کامی لرن دانشجو پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان موادی که از سنگ ها پدید می آید متن رمان هوسی دزگذشته ساقی ای ساقی باز امشو خرابوم کلید آزمون 22 دی چهارم تجربی چگونه از خود مراقبت کنیم در برتبر اعتیاد اهنگ سيگار خوبه ولي اندازه داره از علي موسي زاده چگونه لاله کارت دریافت کنم راهنمای صفحه 54 نگارش کلاس هفتم دانلود کتاب رمان هوسی درگذشته دانلود اهنگ رفاقت مرتضی جعفرزاده